ODKAZY

 

Zpracovala Redakční rada 2016

 

NADNÁRODNÍ ORGANIZACE

FCI Federation Cynologique Internationale www.fci.be

 

ORGANIZACE V ČR
ČMMJ

Českomoravská myslivecká jednota


Lešanská 1176/2a
141 00 Praha 4 - Chodov
tel: +420 224 948 472, +420 224 948 478

pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod

 

www.cmmj.cz
ČMKU

Českomoravská kynologická jednota


Lešanská 1176 / 2a
141 00 Praha 4 - Chodov
tel: +420 221 592 961

pondělí – čtvrtek 8:00 – 11:00 & 12:00-15:00 hod

 

www.cmku.cz
ČMKJ

Českomoravská kynologická unie


Maškova 3  
182 53 Praha 8 – Kobylisy
tel: +420 234 221 371
e-mail: cmku@cmku.cz

Út 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00
St 7:30 - 12:00 a 12:30 - 15:00

 

www.cmkj.eu
ČKS Český kynologický svaz www.kynologie.cz
SVS Státní veterinární správa www.svscr.cz

 

ORGANIZACE V ZAHRANIČÍ
SK Slovenský poľovnícky zväz www.polovnictvo.sk
SK Slovenská poľovnícka komora www.polovnickakomora.sk
SK Slovenská kynologická jednota www.skj.sk
DE Německý kynologický svaz www.vdh.de
HU Maďarský kynologický klub www.kennelclub.hu
AT Rakouský kynologický klub www.oekv.at
DK Dánský chovatelský klub http://dansk-kennel-klub.dk
PL Polský kynologický svaz www.zkwp.pl
HR Chorvatský kynologický klub www.hks.hr
YU Kynologický svaz Černá Hora www.kscg.cg.yu

 


 

CHOVATELSKÉ STANICE členů KCHHMO z.s. - pro plemeno:

 

Frízský ohař (STA)
Maďarský ohař drátosrstý (MOD)
Maďarský ohař krátosrstý (MOK)
Německý drátosrstý ohař (NDO)
Pudlpointer (PP)
Slovenský hrubosrstý ohař (SHO)

 

OSOBNÍ STRÁNKY ČLENŮ KCHHMO z.s.

 

Adu Royal Splendour www.royalsplendour.cz/odchov/mok/adu-royal-splendour/
Aggie A Clown Sagia Gray http://aggie-a-clown-sagia-gray.webnode.cz/
Agy Royal Splendour www.royalsplendour.cz/odchov/mok/agy-royal-splendour/
Alex z Liderovic a Zöldmáli Virág www.alexzliderovic.wz.cz
Alma Royal Splendour www.royalsplendour.cz/odchov/mok/alma-royal-splendour/
Anya Royal Splendour (Annie) www.royalsplendour.cz/odchov/mok/anya-royal-splendour/
Artez zo Sitianskych vrchov (Bruno) www.madarsky-ohar.info
Atilla z Mešinské hájovny (Dasty) www.vizsla-parson.webnode.cz
Bertha z Tišnovských revírů a Tonička www.madarskyohar.eu
Bora z Tišnovských revírů www.bora-mok.cz
Brown z Tišnovských revírů www.madarohar.cz
Cira od Pobořské struhy (Amálka) www.psidamicky.unas.cz
Crazy Tajemnství karpat (Connie) www.crazy-tajemstvi-karpat.cz/
Coran z Bolatic www.tajemstvi-hukvald.cz/
Dorotta Bertoni Prague http://vizslavonprague.cz/
Drago z Chejlavských lesů a Baloo Bonel Boglarca www.drago.svet-stranek.cz
Fidget z Panských lesů www.fidget.borec.cz
Fréa Vives Bohemia www.royalsplendour.cz/frea-vives-bohemia/
Glen z Panských lesů www.glen.estranky.cz
Hirkash z Panských lesů www.hirkash.com
Ora Kajan z Baštin www.nasekajsa.webgarden.cz
Xena z Těšnice (NDO) www.ndomok.estranky.cz

 


 

OSTATNÍ KLUBY CHOVATELŮ OHAŘŮ V ČR

 

Český pointer a setter klub www.pointer-setter.cz
Klub bretaňských ohařů www.breton.cz
Klub dlouhosrstých ohařů www.ohardlouhosrsty.ic.cz
Klub chovatelů českých fousků www.cesky-fousek.cz
Klub chovatelů NKO Brno www.ohari-brno.cz
Klub chovatelů NKO Praha www.kchnko.cz
Klub chovatelů výmarských ohařů http://new.weimaraner-club.cz/
Klub krátkosrstý ohař www.klubkratkosrstyohar.cz
Moravskoslezský klub chovatelů anglických ohařů www.mskao.cz

 


 

ZAHRANIČNÍ KLUBY MO
AU Hungarian Vizsla Club of NSW INC. www.vizsla.org.au MO
BE Belgian Magyar Vizsla Club www.magyarvizsla.be MO
CA Vizsla Canada www.vizslacanada.ca MO
CA Vizsla Society of Ontario Inc. www.vsovizsla.org MO
DE Vizsla in Not e.V. www.vizsla.de MO
DK Dansk Vizsla Klub www.danskvizslaklub.dk MO
FR Vizsla Club de France www.vizslaclubfrance.com MO
HU Hungarian Vizsla Club www.vizslaklub.hu MO
HU Magyar Vizsla Klub Egyesület - Magyarorsz8g Hungary www.magyarvizslaklub.hu MO
HU Országos Vizsla Klub orszagosvizslaklub.hu MO
HU Hungária Vizsla Club http://vizsla-club.hu/ MO
HU Német Vizsla Klub Magyarország www.nemetvizslaklub.eu MO
HU Drótszőrű Magyar Vizsla Szakosztály www.drotszorumagyarvizsla.hu MOD
CH Magyar Vizsla Club der Schweiz www.vizslaclub.ch MO
NL Nederlandse Vereniging van Hongaarse Staande Honden Vizsla www.magyar-vizsla.nl MO
SE Svenska Vorsteh Klub Ben www.vorsteh.se MO
SK Klub chovatel´ov maďarských stavačov www.magyar.vizsla.sk MO
UK Hungarian Vizsla Society Breed Club www.vizsla.org.uk MO
UK The Hungarian Vizsla Club www.hungarianvizslaclub.org.uk MO
UK The Hungarian Wire-Haired Vizsla Club of Great Britain www.hwvc.org.uk MOD
USA Miami Valley Vizsla Club, Inc. www.mvvc.org MO

 

 

ZAHRANIČNÍ KLUBY NDO
AT Österreichischer Verein für rauhhaarige Vorstehhunde www.deutsch-drahthaar.at NDO
CA Verein Deutsch-Drahthaar www.vdd-canada.ca NDO
DE Verien Deutsch-Drahthaar e.V. www.drahthaar.de NDO
DE Deutsch-Drahthaar Zminger bom Jura-Grund www.jura-grund.de NDO
DE Deutsch-Drahthaar vom Liether-Moor www.liether-moor.de NDO
IT Deutsch Drathaar Jagdgebrauchshund www.drahthaarzeffiro.it NDO
SK Klub chovateľov hrubosrstých stavačov kchhs.sk NDO
USA Verein Deutsch Drahthaar Group North America (VDD-GNA) www.vdd-gna.org NDO

 

 

ZAHRANIČNÍ KLUBY PP
AT Österreichischer Pudelpointer Klub www.pudelpointer.at PP
DE Verien Pudlepointer e.V. www.pudelpointer.de PP
FR Pudelpointer Club de France www.pudelpointer-club.com PP
USA Pudelpointer Club of North America www.pcna.org PP
USA North American Pudelpointer Breeders Alliance www.pudelpointer.org PP

 

 

ZAHRANIČNÍ KLUBY SHO
SK Klub chovatel´ov Slovenských hrubosrstých stavačov http://www.kchshs.sk/ SHO
UK Slovakian Rough Haired Pointer www.slovakianroughhairedpointerclub.org.uk SHO

 

 

ZAHRANIČNÍ KLUBY STA
DK Dansk Stabyhoun Klub www.stabyhoun.dk STA
UK Stabyhoun UK stabyhounuk.com STA
USA Ameri-Can Stabyhoun Association www.stabyhouns.org STA

 

 


 

 

Ostatní odkazy:

 

Centrální evidence zvířat a věcí v ČR - www.identifikace.cz
Časopis Myslivost - www.myslivost.cz

 
INTERNETOVÉ APLIKACE | REDAKČNÍ SYSTÉM | DESIGN | ESHOP© SALENA.CZ2001 - 2013. Všechna práva vyhrazena !